Veli Yorumları

Sizde Yazın

İclal-Zekai HALICI - Hemşire-Doktor

Çocuklarımıza göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkürü bir borç biliriz.Hakikaten profesyonel yaklaşımlarınız sayesinde kızımız Zeynebin olumsuz davranışları yerine olumlu davranışa dönüştü…sayenizde güzel alışkanlıklar kazandı…Zeynepte bizde sizi çok seviyoruz…bir çocuğum daha olursa hiç düşünmeden soluğu yanınızda alacağım…herşey için ,emeğiniz için teşekkürler...

Fatih BAYGUTALP - Doktor

Profesyonel eğitiminizden, çocuğumuza gösterdiğiniz samimi sevginizden ve yakın ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Herkese gönül rahatlığıyla çocuklarını size teslim etmelerini tavsiye ediyoruz.

Serpil & Tahir ÖZDEMİR - İşletmeci

Kızımız Belinay 8 aydır Anaokulu & Kreş V2' ye devam etmekte. İlk zamanlar anne ve baba olarak üzerimizde tedirginlik vardı sürekli Belinay'a sorular soruyor ve kontrol ediyorduk zaman içerisinde kızımızın kreşe gitmekten mutlu olduğunu gördük Kızımızın mutlu olması ve birey olarak bir şeyler öğrenmesi kreş olarak doğru tercih yaptığımızı gördük. Adı gibi gülen yüzlü çalışanları başta müdiremiz Adı Soyadı hanıma Kızımızın ilk öğretmeni Adı Soyadı hanıma çok teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığı ile tüm velilere çocuklarını Anaokulu & Kreş V2'ye emanet etmelerini tavsiye ederiz.

Mustafa ÜNAL - Memur

Oğlumuz kayra 1 aydır kreşe devam ediyor , eğitim bakım gayet güzel , başka kreşler gibi para odaklı değiller , öğretmenlerin ve çalışanların iyi yerlere iyi mevkilere gelmelerini arzu ederim 

Mesut Merve Savaş - Doktor

4,5 yaşındaki oğlumuzu Adı Soyadı Hanım ve öğretmenlerimize emanet ettik. Her sabah okula gitmemek için ağlayan, sızlayan oğlumuz okulunu ve öğretmenlerini çok sevdi. Eve mutlu döndü. Bu süreçte sosyal iletişim becerileri çok gelişti. Kurucu müdür Adı Soyadı Hanım ve ekibinin titiz ve disiplinli çalışmaları sayesinde oğlumuzda çok olumlu yönde gelişmeler gözlemledik. Her şey için sonsuz teşekkürler. İyi ki sizleri tanıdık.